Projekte

1st International Conference: “Engineering and Entrepreneurship”, Tirana, Albania, 17-18 November 2017.
Dear Colleagues and Partners,
We are pleased to invite you to the 1st International Conference “Engineering and Entrepreneurship” 2017, organized by Mechanical Engineering Faculty, Polytechnic University of Tirana (PUT), which will be held in Albania, on 17-18 November, 2017.

For more information: 1st International Conference PUT, ICEE 2017

ICEE Paper Template

 

Në Linjë

Kemi 201 vizitorë e asnjë përdorues në linjë

Mirësevini në faqen e Universitetit Politeknik të Tiranës

Burime

artikujt shqip te BurimeShqip

Verifikime dokumentacioni

Kategoria kryesore: Universiteti
Krijuar: 14 Dhjetor 2017 Ndryshimi i fundit: 15 Dhjetor 2017 Data pubblicazione
Super User Vizita: 415

Verifikime dokumentacioni

Mimoza Cukalla email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Taulant Spahiu email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Erasmus+

Kategoria kryesore: Universiteti
Krijuar: 09 Qershor 2017 Ndryshimi i fundit: 02 Nentor 2017 Data pubblicazione
Super User Vizita: 4915

Erasmus+ 

Burime elektronike

Kategoria kryesore: Universiteti
Krijuar: 30 Janar 2012 Ndryshimi i fundit: 11 Mars 2014 Data pubblicazione
Super User Vizita: 7818
Përmes Projektit ERA2012 (Electronic Resources for Albania) aksesi në një gamë të gjerë të burimeve elektronike me tekst të plotë me cilësi të lartë është i disponueshëm pa pagesë për stafin, studentët dhe përdoruesit e bibliotekave në shumë institucione në Shqipëri.
 
Vizitoni faqen e internetit për më shumë informacion:

Bursa doktorate dhe post- doktorate në Rumani

Kategoria kryesore: Universiteti
Krijuar: 16 Tetor 2014 Ndryshimi i fundit: 31 Tetor 2014 Data pubblicazione
Super User Vizita: 8888

  

Thirrje për aplikimin e kandidatëve për bursa doktorate dhe post- doktorate në Rumani,  në kuadër të programit "Eugen Ionesco".

 

Biblioteka shkencore

Kategoria kryesore: Universiteti
Krijuar: 29 Dhjetor 2009 Ndryshimi i fundit: 03 Gusht 2016 Data pubblicazione
Super User Vizita: 25634

 

BIBLIOTEKA SHKENCORE

 Drejtore e Bibliotekës Shkencore: Mimoza Shkodrani

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Faqe në ndërtim ...

 

 

Kampusi Digital Frankofon

Kampusi Dixhital Frankofon i Tiranes ofron:
* Hapesire per te punuar (mund te konsultoni librat e botuar)
* Te abonoheni ne disa baza te dhenash lidhur me informacionin teknik dhe shkencor
* Te asistoni ne konferenca shkencore lokale ose nderkombetare me ane te sistemit te viziokonferences

* Te porosisni artikuj ose teza nepermjet faqes se INIST-it
* Te ndiqni nje master ne distance si dhe mund te merrni pjese ne trajnimet qe organizohen nga kjo qender.

Informacion